C2118A.21.19
General CableGeneral Cable
C2118A.21.19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2118A.21.19
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP SOLID 20AWG VIOLET 1000'
Podatkovni listi: C2118A.21.19.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C2118A.21.19
Številka dela C2118A.21.19 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 20AWG VIOLET 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5543 pcs Podatkovni list C2118A.21.19.pdf
Žični merilnik 20 AWG Napetost 600V
Serija 2118A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33
Druga imena C2118-21-19
C2118A-21-19
C2118V-1000
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Violet
Jakna (izolacija) Debelina 0.032" (0.81mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.096" (2.44mm) Lastnosti -
natančen opis 20 AWG Hook-Up Wire Solid Violet 600V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand Solid