C2119A.21.19
General CableGeneral Cable
C2119A.21.19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2119A.21.19
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP SOLID 18AWG VIOLET 1000'
Podatkovni listi: C2119A.21.19.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 490 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2119A.21.19
Številka dela C2119A.21.19 Proizvajalec General Cable
Količina na voljo 490 pcs Podatkovni list C2119A.21.19.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 600V
Serija 2119A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33
Druga imena C2119-21-19
C2119A-21-19
C2119V-1000
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Barva jakne Violet
Jakna (izolacija) Debelina 0.032" (0.81mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.104" (2.64mm) Lastnosti -
natančen opis 18 AWG Hook-Up Wire Solid Violet 600V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand Solid