C4192A.30.10
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C4192A.30.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 2COND 22AWG GRY SHLD 1000'
Podatkovni listi: C4192A.30.10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 521 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C4192A.30.10
Številka dela C4192A.30.10 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 2COND 22AWG GRY SHLD 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 521 pcs Podatkovni list C4192A.30.10.pdf
Žični merilnik 22 AWG Uporaba -
Vrsta ščita Foil Shield Material Flexfoil®
Pokritost s ščitom 100% Serija -
Ocene - delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Število vodnikov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Gray
Jakna (izolacija) Debelina 0.0320" (0.813mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.165" (4.19mm) Lastnosti -
natančen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Conductor Strand 7/30