C7106A.41.10
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C7106A.41.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka MULTI-PAIR 4COND 20AWG GRY 1000'
Podatkovni listi: C7106A.41.10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 136 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 136 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C7106A.41.10
Številka dela C7106A.41.10 Proizvajalec General Cable
Opis MULTI-PAIR 4COND 20AWG GRY 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136 pcs Podatkovni list C7106A.41.10.pdf
Žični merilnik 20 AWG Napetost 300V
Uporaba Communication, Control Vrsta ščita Foil
Shield Material Flexfoil® Pokritost s ščitom 100%
Serija - Ocene -
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Število vodnikov 4 (2 Pair Twisted)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Gray Jakna (izolacija) Debelina 0.0410" (1.041mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.305" (7.75mm)
Lastnosti Drain Wire natančen opis 4 (2 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Gray 20 AWG Foil 1000.0' (304.8m)