C7602A.21.06
General CableGeneral Cable
C7602A.21.06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C7602A.21.06
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000'
Podatkovni listi: C7602A.21.06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C7602A.21.06
Številka dela C7602A.21.06 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2430 pcs Podatkovni list C7602A.21.06.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost 1000V
Serija MIL-W-76B, 7602A Ocene ASTM B-33
delovna temperatura -12°C ~ 90°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Green
Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.062" (1.57mm) Lastnosti -
natančen opis 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 Green 1000V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand 7/30