C7606A.21.02
General CableGeneral Cable
C7606A.21.02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C7606A.21.02
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 1000'
Podatkovni listi: C7606A.21.02.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 975 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C7606A.21.02
Številka dela C7606A.21.02 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 975 pcs Podatkovni list C7606A.21.02.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 1000V
Serija MIL-W-76B, 7606A Ocene ASTM B-33
delovna temperatura -12°C ~ 90°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.080" (2.03mm) Lastnosti -
natančen opis 18 AWG Hook-Up Wire 16/30 White 1000V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand 16/30