E1032S.18.02
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E1032S.18.02
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 2COND 18AWG WHITE 500'
Podatkovni listi: E1032S.18.02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E1032S.18.02
Številka dela E1032S.18.02 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 2COND 18AWG WHITE 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1788 pcs Podatkovni list E1032S.18.02.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Uporaba Alarm, Security, Sound Vrsta ščita -
Shield Material - Pokritost s ščitom -
Serija - Ocene ASTM B-3
delovna temperatura -20°C ~ 75°C Število vodnikov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 500.0' (152.4m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne White Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Premer jacket (izolacije) 0.156" (3.96mm)
Lastnosti Rip Cord natančen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 18 AWG 500.0' (152.4m)