E1504S.69.03
pregled izdelka
Številka dela: E1504S.69.03
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 4COND 18AWG RED 1000'
Podatkovni listi: E1504S.69.03.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 637 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E1504S.69.03
Številka dela E1504S.69.03 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 4COND 18AWG RED 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 637 pcs Podatkovni list E1504S.69.03.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Serija - Ocene ASTM B-3
delovna temperatura -20°C ~ 75°C Število vodnikov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Red Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.175" (4.45mm)
Lastnosti Rip Cord natančen opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Red 18 AWG 1000.0' (304.8m)