E3002S.41.04
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3002S.41.04
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 2COND 22AWG ORANGE 1000'
Podatkovni listi: E3002S.41.04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E3002S.41.04
Številka dela E3002S.41.04 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 2COND 22AWG ORANGE 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1431 pcs Podatkovni list E3002S.41.04.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost 300V
Uporaba Alarm, Security, Sound Vrsta ščita -
Shield Material - Pokritost s ščitom -
Serija - Ocene ASTM B-3
delovna temperatura 0°C ~ 75°C Število vodnikov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Orange Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum Premer jacket (izolacije) 0.120" (3.05mm)
Lastnosti - natančen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable Orange 22 AWG 1000.0' (304.8m)