E3504S.18.03
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3504S.18.03
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 4COND 18AWG RED 500'
Podatkovni listi: E3504S.18.03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E3504S.18.03
Številka dela E3504S.18.03 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 4COND 18AWG RED 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1018 pcs Podatkovni list E3504S.18.03.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Uporaba Alarm, Safety Vrsta ščita -
Shield Material - Pokritost s ščitom -
Serija - Ocene ASTM B-3
delovna temperatura 0°C ~ 75°C Število vodnikov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 500.0' (152.4m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Red Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum Premer jacket (izolacije) 0.175" (4.45mm)
Lastnosti Rip Cord natančen opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Red 18 AWG 500.0' (152.4m)