TR9CE7080CPCIMR6BLPS
GlobTek, Inc.GlobTek, Inc.
TR9CE7080CPCIMR6BLPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TR9CE7080CPCIMR6BLPS
Proizvajalec / znamka: GlobTek, Inc.
Opis izdelka 85W, 12V 7.08A, DESKTOP/EXTERNAL
Podatkovni listi: TR9CE7080CPCIMR6BLPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TR9CE7080CPCIMR6BLPS
Številka dela TR9CE7080CPCIMR6BLPS Proizvajalec GlobTek, Inc.
Opis 85W, 12V 7.08A, DESKTOP/EXTERNAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2856 pcs Podatkovni list TR9CE7080CPCIMR6BLPS.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.88" L x 2.47" W x 1.34" H (149.3mm x 62.8mm x 34.0mm) Serija -
Področje uporabe International Moč (Watts) 85W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 1939-1239 delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI
natančen opis 12V 85W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 7.08A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve CB, CCC, CE, cETLus, EAC, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI