TR9CI3750LCPIMR6BLPS
GlobTek, Inc.GlobTek, Inc.
GlobTek, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TR9CI3750LCPIMR6BLPS
Proizvajalec / znamka: GlobTek, Inc.
Opis izdelka 90W, 24V 3.75A, DESKTOP/EXTERNAL
Podatkovni listi: TR9CI3750LCPIMR6BLPS.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TR9CI3750LCPIMR6BLPS
Številka dela TR9CI3750LCPIMR6BLPS Proizvajalec GlobTek, Inc.
Opis 90W, 24V 3.75A, DESKTOP/EXTERNAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3254 pcs Podatkovni list TR9CI3750LCPIMR6BLPS.pdf
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.88" L x 2.47" W x 1.34" H (149.3mm x 62.8mm x 34.0mm) Serija -
Področje uporabe International Moč (Watts) 90W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 1939-1281 delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI
natančen opis 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 3.75A
Dolžina kabla 60.2" (1.53m) Odobritve CB, CCC, CE, cETLus, EAC, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI