32LED-2-RR
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 32LED-2-RR
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka LED ASSEM FOR 32LED SWITCH RED
Podatkovni listi: 32LED-2-RR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 32LED-2-RR
Številka dela 32LED-2-RR Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis LED ASSEM FOR 32LED SWITCH RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24580 pcs Podatkovni list 32LED-2-RR.pdf
Valovna dolžina - vrh - Voltage Rating -
Kotni kot 60° Serija -
Pakiranje Bulk Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 3mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Tip objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis LED Circuit Board Indicator 2 Wide Red (x 2) 2mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole Tok 2mA
Konfiguracija 2 Wide Barva Red (x 2)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HLMPK101101F
HLMPK101101F
Proizvajalci: Dialight
Opis: LED CBI 3MM 1POS ALGAAS RED TH
Na zalogi: 142714 pcs
Prenesi: HLMPK101101F.pdf
RFQ
32LED-4-GGGG
32LED-4-GGGG
Proizvajalci: Grayhill, Inc.
Opis: LED ASSEM SWITCH GRN QUAD
Na zalogi: 14235 pcs
Prenesi: 32LED-4-GGGG.pdf
RFQ
32LET
32LET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 32A 240VAC/150VDC
Prenesi: 32LET.pdf
5530213F
5530213F
Proizvajalci: Dialight
Opis: LED CBI 3MM BI-LVL RED/YLW DIFF