34ADP16T1M2GT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 34ADP16T1M2GT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
Podatkovni listi: 34ADP16T1M2GT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 34ADP16T1M2GT
Številka dela 34ADP16T1M2GT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12820 pcs Podatkovni list 34ADP16T1M2GT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija 34A Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti - Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch DPDT Panel Mount Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit DPDT Bushing Thread 1/4-40
Tip aktuatorja Flatted Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 11.43mm