34ADP1NM6RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 34ADP1NM6RT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 34ADP1NM6RT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 34ADP1NM6RT
Številka dela 34ADP1NM6RT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12560 pcs Podatkovni list 34ADP1NM6RT.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija 34A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti - Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)
Circuit DPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 16.26mm