34ADP22B4M6RT
pregled izdelka
Številka dela: 34ADP22B4M6RT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 34ADP22B4M6RT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 34ADP22B4M6RT
Številka dela 34ADP22B4M6RT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15739 pcs Podatkovni list 34ADP22B4M6RT.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Mom
Serija 34A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)
Circuit DPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 5.08mm