34ASP28T7M1QT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 34ASP28T7M1QT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Podatkovni listi: 34ASP28T7M1QT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 34ASP28T7M1QT
Številka dela 34ASP28T7M1QT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18252 pcs Podatkovni list 34ASP28T7M1QT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-Mom
Serija 34A Mere izreza plošče Circular - 11.91mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti - Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch SPDT Panel Mount Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit SPDT Bushing Thread 15/32-32
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 17.45mm