34ASP42B4M7GT
pregled izdelka
Številka dela: 34ASP42B4M7GT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Podatkovni listi: 34ASP42B4M7GT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 34ASP42B4M7GT
Številka dela 34ASP42B4M7GT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17049 pcs Podatkovni list 34ASP42B4M7GT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala Mom-Off-Mom
Serija 34A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle, Vertical Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle, Vertical Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit SPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 5.08mm