34ASP51B1M2QT
pregled izdelka
Številka dela: 34ASP51B1M2QT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Podatkovni listi: 34ASP51B1M2QT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 34ASP51B1M2QT
Številka dela 34ASP51B1M2QT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17833 pcs Podatkovni list 34ASP51B1M2QT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Off-Mom
Serija 34A Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
natančen opis Toggle Switch SPDT Panel Mount Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit SPDT Bushing Thread 1/4-40
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 10.41mm