38FSP8B7M7QT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 38FSP8B7M7QT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Podatkovni listi: 38FSP8B7M7QT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 38FSP8B7M7QT
Številka dela 38FSP8B7M7QT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20284 pcs Podatkovni list 38FSP8B7M7QT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Mom Serija 38F
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole, Right Angle, Vertical
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Trenutna ocena 1A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Black