38FSP9B7M2GT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 38FSP9B7M2GT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
Podatkovni listi: 38FSP9B7M2GT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 38FSP9B7M2GT
Številka dela 38FSP9B7M2GT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18281 pcs Podatkovni list 38FSP9B7M2GT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala Off-Mom Serija 38F
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 30,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Through Hole
Trenutna ocena 1A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Black