47ASP1J2M6QT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 47ASP1J2M6QT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH ROCKER MINI,SPDT,O-N-O,RA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 47ASP1J2M6QT
Številka dela 47ASP1J2M6QT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH ROCKER MINI,SPDT,O-N-O,RA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19293 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija 47A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Mehansko življenje -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 125V Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 5A (AC/DC)