47ASP3R1M1QT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 47ASP3R1M1QT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V
Podatkovni listi: 47ASP3R1M1QT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 47ASP3R1M1QT
Številka dela 47ASP3R1M1QT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14981 pcs Podatkovni list 47ASP3R1M1QT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-Off-On
Serija 47A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 125V Panel Mount, Flange Trenutna ocena 5A (AC/DC)