48ASSP1S1M2QBT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 48ASSP1S1M2QBT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V
Podatkovni listi: 48ASSP1S1M2QBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 48ASSP1S1M2QBT
Številka dela 48ASSP1S1M2QBT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22290 pcs Podatkovni list 48ASSP1S1M2QBT.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje 2.16mm
Funkcija stikala On-On Serija 48A
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Operativna sila - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Slide Switch SPDT Through Hole Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Kontakt Timing Not Specified Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Silver Circuit SPDT
Tip aktuatorja Standard Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Dolžina aktuatorja 5.08mm