48ASSP3S1M7RBT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 48ASSP3S1M7RBT
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 48ASSP3S1M7RBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 48ASSP3S1M7RBT
Številka dela 48ASSP3S1M7RBT Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24041 pcs Podatkovni list 48ASSP3S1M7RBT.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje 2.16mm
Funkcija stikala On-Off-On Serija 48A
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Operativna sila - Tip montaže Through Hole, Right Angle, Vertical
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Slide Switch SPDT Through Hole, Right Angle, Vertical Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)
Kontakt Timing Not Specified Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Gold Circuit SPDT
Tip aktuatorja Standard Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Dolžina aktuatorja 5.08mm