70M-OAC15
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
70M-OAC15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 70M-OAC15
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka AC OUTPUT MODULE 3A
Podatkovni listi: 70M-OAC15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 70M-OAC15
Številka dela 70M-OAC15 Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis AC OUTPUT MODULE 3A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6657 pcs Podatkovni list 70M-OAC15.pdf
Napetost - izhod 24 ~ 140VAC Napetost - Vhod 15VDC
Tip AC Output Module Vklopite čas 8.33ms
Izklopi čas 8.33ms Style Mini
Serija 70 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - natančen opis AC Output Module Output Module 3A 24 ~ 140VAC Output 15VDC Supply
Trenutni - izhod 3A Tok - vhod 9mA