71AD30-05-1-AJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71AD30-05-1-AJS
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Podatkovni listi: 71AD30-05-1-AJS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 71AD30-05-1-AJS
Številka dela 71AD30-05-1-AJS Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2459 pcs Podatkovni list 71AD30-05-1-AJS.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 115V
Sklop zaključka Solder Lug Serija 71
Mere izreza plošče - Druga imena 71AD30051AJS
Operativna sila 2.880 ~ 23gfm Število pozicij 2 ~ 12
Število Poljakov na palubo 1 Število palub 5
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Indeks ustavi Adjustable Lastnosti -
natančen opis Rotary Switch 2 ~ 12 Position SP12T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount Globina zadaj plošča 41.48mm
Trenutna ocena 250mA (AC/DC) Kontakt Timing Shorting (MBB)
Kontaktni material Silver Alloy Obrnite se na Dokončaj -
Vezje na palubi SP12T Angle of Throw 30°
Tip aktuatorja Flatted (3.17mm Dia) Dolžina aktuatorja 9.53mm