71BD30-02-2-AJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
71BD30-02-2-AJS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71BD30-02-2-AJS
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Podatkovni listi: 71BD30-02-2-AJS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 71BD30-02-2-AJS
Številka dela 71BD30-02-2-AJS Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3871 pcs Podatkovni list 71BD30-02-2-AJS.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 115V
Sklop zaključka Solder Lug Serija 71
Mere izreza plošče - Operativna sila 2.880 ~ 23gfm
Število pozicij 2 ~ 6 Število Poljakov na palubo 2
Število palub 2 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks ustavi Adjustable
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 2 ~ 6 Position DP6T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount
Globina zadaj plošča 24.87mm Trenutna ocena 250mA (AC/DC)
Kontakt Timing Shorting (MBB) Kontaktni material Silver Alloy
Obrnite se na Dokončaj - Vezje na palubi DP6T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Flatted (6.35mm Dia)
Dolžina aktuatorja 9.53mm