71BDF30-04-1-AJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71BDF30-04-1-AJS
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Podatkovni listi: 71BDF30-04-1-AJS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 71BDF30-04-1-AJS
Številka dela 71BDF30-04-1-AJS Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2881 pcs Podatkovni list 71BDF30-04-1-AJS.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 115V