71MAS30-04C04S
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71MAS30-04C04S
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH ROTARY
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 71MAS30-04C04S
Številka dela 71MAS30-04C04S Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH ROTARY Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 2889 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 115V
Sklop zaključka Solder Lug Serija 71
RoHS Status RoHS Compliant Mere izreza plošče -
Operativna sila 2.880 ~ 23gfm Število pozicij 4
Število Poljakov na palubo 2 Število palub 4
Tip montaže Panel Mount Indeks ustavi Fixed
Lastnosti Shaft and Panel Sealed natančen opis Rotary Switch 4 Position DP4T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount
Globina zadaj plošča 35.94mm Trenutna ocena 250mA (AC/DC)
Kontakt Timing Shorting (MBB) Kontaktni material Silver Alloy
Obrnite se na Dokončaj - Vezje na palubi DP4T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Flatted (3.17mm Dia)
Dolžina aktuatorja 9.53mm