76PSB10S
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
76PSB10S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 76PSB10S
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V
Podatkovni listi: 76PSB10S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 76PSB10S
Številka dela 76PSB10S Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5651 pcs Podatkovni list 76PSB10S.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 30VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija 76
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena GH1211 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 2,000 Cycles
Dolžina 1.080" (27.43mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.301" (7.65mm) Lastnosti Tape Seal
Električno življenje 2,000 Cycles natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 150mA 30VDC
Trenutna ocena 150mA Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Gold Circuit SPST
Material telesa Thermoplastic Tip aktuatorja Piano
Raven aktuatorja Raised
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
76PSB10
76PSB10
Proizvajalci: Grayhill, Inc.
Opis: SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V