76RSB12T
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
76RSB12T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 76RSB12T
Proizvajalec / znamka: Grayhill, Inc.
Opis izdelka SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V
Podatkovni listi: 1.76RSB12T.pdf2.76RSB12T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
504 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 76RSB12T
Številka dela 76RSB12T Proizvajalec Grayhill, Inc.
Opis SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75913 pcs Podatkovni list 1.76RSB12T.pdf2.76RSB12T.pdf
Pralni No Voltage Rating 30VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija 76
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena GH7166 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 2,000 Cycles
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 1.280" (32.51mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.292" (7.41mm)
Lastnosti - Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Rocker Actuator 150mA 30VDC Trenutna ocena 150mA