M50-3901142
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M50-3901142
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN HDR 1.27MM R/A AU 22POS
Podatkovni listi: 1.M50-3901142.pdf2.M50-3901142.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M50-3901142
Številka dela M50-3901142 Proizvajalec Harwin Inc.
Opis CONN HDR 1.27MM R/A AU 22POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72176 pcs Podatkovni list 1.M50-3901142.pdf2.M50-3901142.pdf
Prekinitev Solder Serija Archer M50
RoHS Status Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 22 Število vodnikov 0.050" (1.27mm)
Tip montaže Through Hole, Right Angle Višina kalupa nad ploščo -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca M50-3901142 Lastnosti -
Razširjen opis 22 Position Header BTB Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Opis CONN HDR 1.27MM R/A AU 22POS
Obrnite se na dolžino parjenja 0.134" (3.40mm) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Unshrouded Barva Black
Kabelska višina 0.150" (3.81mm) Premer kabla 3µin (0.08µm)
Vrsta adapterja 0.050" (1.27mm)