M50-3900942
HarwinHarwin
M50-3900942 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M50-3900942
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN HDR 1.27MM R/A AU 18POS
Podatkovni listi: 1.M50-3900942.pdf2.M50-3900942.pdf3.M50-3900942.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M50-3900942
Številka dela M50-3900942 Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM R/A AU 18POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67411 pcs Podatkovni list 1.M50-3900942.pdf2.M50-3900942.pdf3.M50-3900942.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.039" (1.00mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 1A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.079" (2.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.150" (3.81mm)