0215.250MRGT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.250MRGT1P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0215.250MRGT1P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: 0215.250MRGT1P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0215.250MRGT1P
Številka dela 0215.250MRGT1P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83561 pcs Podatkovni list 0215.250MRGT1P.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Odzivni čas Slow
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 215.250MRGT1P delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.545 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 1.24 Ohms Trenutna ocena 250mA