0216.100HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.100HXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0216.100HXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CERAMIC 100MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: 0216.100HXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0216.100HXP
Številka dela 0216.100HXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 100MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71998 pcs Podatkovni list 0216.100HXP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 216 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 0216100HXP
216.100P
216.100XP
F2356
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0045 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 5.7925 Ohms Trenutna ocena 100mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 1.5kA
Odobritve CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0216.100VXP
0216.100VXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 14834 pcs
Prenesi: 0216.100VXP.pdf
RFQ
Opis: FUSE CERAMIC 80MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 13435 pcs
Prenesi: 0216.080VXP.pdf
RFQ
0216.100H
0216.100H