0217.032TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.032TXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0217.032TXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: 1.0217.032TXP.pdf2.0217.032TXP.pdf3.0217.032TXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0217.032TXP
Številka dela 0217.032TXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20164 pcs Podatkovni list 1.0217.032TXP.pdf2.0217.032TXP.pdf3.0217.032TXP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 217 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 217.032TXP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.00006 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 262.2 Ohms Trenutna ocena 32mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A