0225.100MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0225.100MXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Podatkovni listi: 0225.100MXP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0225.100MXP
Številka dela 0225.100MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4952 pcs Podatkovni list 0225.100MXP.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serija 225
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 2AG, 5mm x 15mm delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.00075 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 6.15 Ohms
Trenutna ocena 100mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A AC, 10kA DC Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0225.125HXP
0225.125HXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE GLASS 125MA 250VAC 125VDC
Na zalogi: 110863 pcs
Prenesi: 0225.125HXP.pdf
RFQ
Opis: FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Na zalogi: 105564 pcs
Prenesi: 0225.250HXP.pdf
RFQ
02244N
02244N
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: GAUGE,DEPTH 8",#211,203MM