02302.25DRT2SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02302.25DRT2SP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 02302.25DRT2SP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Podatkovni listi: 02302.25DRT2SP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 02302.25DRT2SP
Številka dela 02302.25DRT2SP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90700 pcs Podatkovni list 02302.25DRT2SP.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serija 230
Odzivni čas Slow Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Cartridge, Non-Standard (Axial) Druga imena 2302.25ST2P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 39
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.0567 Ohms
Trenutna ocena 2.25A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A AC, 10kA DC Odobritve CE, CSA, PSE, UL