0251.750MXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.750MXL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0251.750MXL
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Podatkovni listi: 0251.750MXL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0251.750MXL
Številka dela 0251.750MXL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217482 pcs Podatkovni list 0251.750MXL.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serija PICO® II 251
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 0251750MXL
251.750L
251.750MXL
F2353
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.153
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.175 Ohms
Trenutna ocena 750mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC Odobritve CSA, TUV, UR