02511.25MAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02511.25MAT1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 02511.25MAT1L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC
Podatkovni listi: 02511.25MAT1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 02511.25MAT1L
Številka dela 02511.25MAT1L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187534 pcs Podatkovni list 02511.25MAT1L.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serija PICO® II 251
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 02511.25MAT1L-ND
F6128TB
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.39
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.1 Ohms
Trenutna ocena 1.25A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC Odobritve CSA, PSE, UR