0259.125TX913
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.125TX913 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0259.125TX913
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC
Podatkovni listi: 0259.125TX913.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0259.125TX913
Številka dela 0259.125TX913 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14515 pcs Podatkovni list 0259.125TX913.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Serija PICO® 259-UL913
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can, Horizontal Druga imena 0259.125TX913-ND
259.125TX913
F11049
delovna temperatura -55°C ~ 90°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.0012
Vrsta varovalk Board Mount Lastnosti Intrinsically Safe
DC hladna upornost 1.7 Ohms Trenutna ocena 125mA
Razred - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC