0259.750TX913
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.750TX913 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0259.750TX913
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC
Podatkovni listi: 0259.750TX913.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0259.750TX913
Številka dela 0259.750TX913 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6699 pcs Podatkovni list 0259.750TX913.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Serija PICO® 259-UL913
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can, Horizontal Druga imena 259.750TX913
delovna temperatura -55°C ~ 90°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.153
Vrsta varovalk Board Mount Lastnosti Intrinsically Safe
DC hladna upornost 0.175 Ohms Trenutna ocena 750mA
Razred - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC