0298225.ZXEH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298225.ZXEH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0298225.ZXEH
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE AUTO 225A 32VDC AUTO LINK
Podatkovni listi: 1.0298225.ZXEH.pdf2.0298225.ZXEH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0298225.ZXEH
Številka dela 0298225.ZXEH Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTO 225A 32VDC AUTO LINK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34190 pcs Podatkovni list 1.0298225.ZXEH.pdf2.0298225.ZXEH.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Serija MEGA® Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Auto Link
Druga imena 0298225.ZXEH-ND
0298225ZXEH
298225
F4774
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 257000 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Automotive
DC hladna upornost 0.000222 Ohms Trenutna ocena 225A
Barva Tan Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 2kA
Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0298250.TXN
0298250.TXN
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE AUTO 250A 32VDC AUTO LINK
Na zalogi: 13177 pcs
Prenesi: 0298250.TXN.pdf
RFQ
0298225.ZXEH-LT
0298225.ZXEH-LT
Opis: FUSE AUTO 225A 32VDC AUTO LINK