02CC450.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 02CC450.Z
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: 02CC450.Z.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 02CC450.Z
Številka dela 02CC450.Z Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4200 pcs Podatkovni list 02CC450.Z.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 2.913" Dia x 3.268" L (74.00mm x 83.00mm) Serija HRCII-C
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena 2CC450
2CC450.Z
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 450A Razred -