0312.062H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.062H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0312.062H
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 0312.062H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 0312.062H
Številka dela 0312.062H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4906 pcs Podatkovni list 0312.062H.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Druga imena 0312.062
0312.062M
312 .062(BULK)
312.062(BULK)
F102
H312.062
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 0.000249 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 24.5 Ohms
Trenutna ocena 62mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0312.010VXP
0312.010VXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 4825 pcs
Prenesi: 0312.010VXP.pdf
RFQ
0312.062HXP
0312.062HXP
Opis: FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 80277 pcs
Prenesi: 0312.062HXP.pdf
RFQ
0312.031V
0312.031V
Opis: FUSE GLASS 31MA 250VAC 3AB 3AG
Prenesi: 0312.031V.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT
Prenesi: 0312-0-15-80-34-27-10-0.pdf
0312.010V
0312.010V
Prenesi: 0312.010V.pdf