0312.187HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.187HXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0312.187HXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 187MA 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 0312.187HXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0312.187HXP
Številka dela 0312.187HXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 187MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76206 pcs Podatkovni list 0312.187HXP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Druga imena 0312187HXP
312.187P
F2500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 0.0128 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 3.42 Ohms Trenutna ocena 187mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A