0313.700MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.700MXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0313.700MXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 700MA 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 0313.700MXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0313.700MXP
Številka dela 0313.700MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 700MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104168 pcs Podatkovni list 0313.700MXP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 313 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 5.9
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.7 Ohms
Trenutna ocena 700mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CE, CSA, UL