0313.800MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.800MXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0313.800MXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 0313.800MXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0313.800MXP
Številka dela 0313.800MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163267 pcs Podatkovni list 0313.800MXP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 313 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Druga imena 0313.800MXP-ND
0313800MXP
F4809
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 8 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.554 Ohms Trenutna ocena 800mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A