03152.25MXB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03152.25MXB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 03152.25MXB
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 03152.25MXB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 03152.25MXB
Številka dela 03152.25MXB Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4010 pcs Podatkovni list 03152.25MXB.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Serija 315 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Druga imena 3152.25B
M3152.25B
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 121 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.096 Ohms
Trenutna ocena 2.25A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A Odobritve CSA, METI, UL